Připojte se do skupiny!

„Změna nastane, když začneš vnímat sám sebe.“

Pokud se necítíte dobře a rádi byste pro sebe udělali něco dobrého či našli řešení svých obtíží, přijďte vyzkoušet sílu skupinové psychoterapie. 

V terapeutickém centru Epimeleia máme volná místa v terapeutické skupině pro dospělé. Skupinové setkání probíhá každou středu v čase od 18:00 – 19:30 v našem pražském centru Epimeleia na Palmovce.

Pravidelná účast je žádoucí. K účasti ve skupině se však nezavazujete formálně a je na vás.

O čem je skupinová psychoterapie?

Sdílení, podpora, vzájemnost, zpětná vazba, zkušenosti a pohled druhých v bezpečném a důvěrném prostředí. Porozumění sobě i druhým – ve vztazích uvnitř skupiny i v osobním životě. Tyto benefity a mnoho dalšího nabízí naše skupina. Je otevřená pro všechny a může vám pomoci s úzkostmi, depresí, stresem či disharmonií v osobním či pracovním životě. Dále se zabýváme vztahovými problémy, náročnou životní situací, pocity studu, viny, osamění, hledáním smyslu a dalším. Stejně tak slouží jako prostor, kde sdílet všední starosti i radosti.

Váháte, nebo byste rádi nejdříve vyzkoušeli, jaké to je? Přijďte na skupinové setkání a získejte vlastní zkušenost. Poté se můžete rozhodnout, jestli chcete pokračovat. Nebo si přečtěte více o tom, jak probíhá skupinová terapie v našem článku.

V případě zájmu se nám neváhejte ozvat na epi@teracentrum.cz

Těšíme se na vás!

Tým Epimeleia