Workshop – Začni u sebe(péče)

Sebepéče je nezbytnost, ne luxus – pojďte si ji s námi dovolit”

Sebepéčí (anglicky self-care) chápeme jako záměrnou péči o sebe sama – zvyšuje osobní pohodu, ale také spokojenost ve vztazích i v práci. Jednoduchý a univerzální návod na spokojený život na tomto workshopu nenajdete. Pro každého z nás totiž sebepéče vypadá úplně jinak. Záleží na našich individuálních potřebách, které se navíc proměňují a také na tom, jak tyto potřeby umíme naplňovat.

Během našeho setkání se zaměříme na porozumění vlastním potřebám skrze naše tělo. Seznámíme se s oblastmi, ve kterých je možné péči o sebe praktikovat a vyzkoušíme si různé druhy sebepečujících aktivit. Podstatnou částí setkání je také sdílení ve skupině, ze kterého mohou všichni čerpat vzájemnou inspiraci.

Můžete se těšit například na:

  • Seznámení s oblastmi sebepéče
  • Práci s tělem a pohybem v prostoru
  • Inspiraci pro sebepečující aktivity

O lektorkách: 
Anna-Marie Pospíšilová vystudovala jednooborovou psychologii, profesní zázemí má na Lince bezpečí, kde se věnuje práci s dětmi v krizi. Má několikaleté zkušenosti s lektorováním v různých organizacích a pro různé cílové skupiny.
Barbora Vavřichová vystudovala psychologii a působí v organizaci Baobab, kde podporuje lidi s duševním onemocněním ve studiu. Ve stejné organizaci vede dlouhodobý kurz o sebepéči, což je téma, kterému se aktivně věnuje i v rámci svých dalších aktivit.

PRAKTICKÉ INFO
Termín: sobota 10. 10. 2020, 9-13 hod.
Počet účastníků: 6-8
Cena: 700 Kč
Lektorky: Anna-Marie Pospíšilová, Barbora Vavřichová
Registrujte se, prosím, přímo přes náš registrační formulář nebo e-mail epi@teracentrum.cz. Děkujeme.

Více o lektorkách najdete zde.

Pokud si chcete prohlédnout naše další aktivity, které startují na podzim, pokračujte tudy.