Víkend v Jizerských horách s ochutnávkou biosyntézy

16. – 18. 10. 2020 | Téma: Životní proudění v přelomových obdobích

Program:
Program víkendu je laděn do dvou dimenzí- sebepoznávacích aktivit a sportovně-relaxačních částí v přírodě. Ve sportovní oblasti se můžete těšit na tenis, pěší turistiku a pro zájemce ochutnávku lezení s instruktorem. V průběhu víkendu si můžete vyzkoušet také některé seberozvojové aktivity a ochutnávku biosyntézy. Během dvou setkání v sobotu a v neděli se spolu zaměříme na uvědomění a propojení emocí, těla a mysli v průběhu života, zejména v přelomových obdobích. Budeme si povídat, trochu cvičit, možná kreslit, tančit a meditovat.

Ubytování:
Ubytování je zajištěno na Eko farmě v Oldřichově v Hájích, co by kamenem dohodil od vrcholků Jizerských hor. Budete zde mít možnost podívat se na farmu se zvířátky (koně, ovečky, kozy a prase Růženku), projet se na koních nebo navštívit interaktivní výstavu „Jizerky všemi smysly“ nacházející se přímo v areálu.

Víkend je zamýšlen primárně pro dospělé, ale pokud bude z vaší strany zájem, rozhodně není problém přibrat i své děti. Abyste se mohli věnovat výše zmíněným aktivitám, bude pro děti zajištěn doprovodný program (cena pro dítě 2 500 Kč).

Praktické informace:
Kdy: 16. – 18. října 2020
Kde: Eko farma, Oldřichov v Hájích, Jizerské hory
Cena: 3 800 Kč / za osobu

Cena zahrnuje:

  • ubytování ve „Slunečním domě“
  • plná penze
  • program
  • terapeuti a další lektoři

Způsob platby: převodem na účet: 2700920149/2010

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na epi@teracentrum.cz nebo na tel. čísle 722 66 78 78.

Těšíme se na Vás.

<< Zpět na všechny aktivity.