Otevíráme novou terapeutickou skupinu pro dospělé!

„Změna nastane, když začneš vnímat sám sebe.“

Proč se přidat?
Skupinová setkávání nabízejí otevřený a bezpečný rozhovor, kde můžete získat podporu, zkušenosti i pohledy druhých a terapeutů. Skupina může také pomoci s lepším porozuměním svých potřeb, pocitů a emocí. Je to bezpečné místo vytvořené pro sdílení a získání schopností v oblasti mezilidských vztahů.

Pro koho je tato skupina?
Pro všechny! Chcete-li získat jiný pohled na sebe a svůj život, naučit se novým technikám, jak zvládat vztahy, konflikty, stresy, strachy, smutky či jakékoliv jiné zátěže, které život přináší, pak je terapeutická skupina ideální cestou, jak na to, jak k sobě najít cestu a objevit své skryté možnosti.

Jaká jsou probíraná témata a zaměření skupiny?
Úzkosti, obavy, deprese, náladovost, vztahové problémy, obtíže v komunikaci, sebedestruktivní chování a myšlenky, náročné životní situace a rozhodnutí, práce se stresem a další.

INFORMACE O SKUPINĚ:

Skupinu tvoří 4-10 členů, terapeut (Arnošt Krtek) a jeho asistent (Milan Převrátil). Setkávat se budeme pravidelně každé úterý od 17:30 do 19:00 v Terapeutickém centru Epimeleia (Psychoterapie Praha 8) na adrese Zenklova 305/11, Praha 8.

Začínáme prvním setkáním v úterý 6.6.2023.
Cena: 450Kč / setkání.
Platba se hradí vždy na 2 měsíce dopředu (dvě splátky).

Přihlášení:

Ozvěte se nám na email premil.epi@gmail.com nebo epi@teracentrum.cz a domluvíme se na vstupní setkání.

Těšíme se na Vás!

<< Zpět na všechny aktivity