Programy & aktivity

Na co se můžete těšit od podzimu 2020 v našem centru Epimeleia?
Čtěte dál, ať víte, co vás čeká a nemine:

Programy a workshopy

Workshop: Začni u sebe(péče)

Společně se zaměříme na porozumění vlastním potřebám skrze naše tělo a vyzkoušíme si různé druhy sebepečujících aktivit. Podstatnou částí setkání je také sdílení ve skupině, ze kterého mohou všichni čerpat vzájemnou inspiraci.

Termín: sobota 10. 10. 2020, 9-13 hod.
Více informací zde. Přímá registrace zde.

Program: Všímavé emoce

K čemu máme emoce a proč je dobré si jich všímat? Co může přinést přijetí i těch méně příjemných emocí? A jak být vlastně všímavý k sobě i k okolí? Za pomocí mindfulness technik dostanete příležitost vnést klidnější tempo do každodenního života a tím i hlubší sebepoznání.

Start: 1. 10. 2020 – prosinec 2020
Více informací zde. Přímá registrace zde.

More information about English version of the course to be found here.

Terapeutická skupina pro dospělé

Pro koho? Pro všechny! Chcete-li získat jiný pohled na sebe a svůj život, naučit se novým technikám, jak zvládat vztahy, konflikty, stresy, strachy, smutky či jakékoliv jiné zátěže, které život přináší, pak je terapeutická skupina ideální cestou, jak na to – jak k sobě najít cestu a objevit své skryté možnosti.

Start říjen 2020, středy 18:00 – 19:30
Více informací zde.
Přímá registrace zde.

Aktivity pro děti

Montessori program pro předškoláky

Pokud máte doma předškoláka, který potřebuje posílit dovednosti potřebné pro hladký nástup do ZŠ nebo hledáte aktivity a činnosti, které jej budou smysluplně rozvíjet – zkuste náš program Šance, který využívá metody z Montessori pedagogiky.

Start: říjen 2020, pondělí/středa v 17-18h
Více informací zde. Přímá registrace zde.

Hry pro neposedy

Představujeme vám program určený pro nepozorné, hyperaktivní (ADHD) nebo jinak znevýhodněné děti ve věku 4-5 let a 6-7 let. Cílem programu je mimo jiné sebekontrola skrz práci s tělem, rozvoj pozornosti, samostatnosti i sociálních dovedností.

Start: říjen 2020, pondělí/středa v 18-19h (případně individuálně)
Více informací zde. Přímá registrace zde.

Aktivity a lekce pro děti bude možné zdarma vyzkoušet v termínech 4. 9., 14. 9., a 17. 9. Prosíme, registrujte se předem na epi@teracentrum.cz

Cvičení a relax

Cvičení s TRX a Flowin

Trénink se závěsným posilovacím systémem TRX je určen pro ty, kteří mají chuť se pořádně protáhnout a vybít spoustu energie!

Start: 13. října 2020, každé úterý v 18-19h
Více informací zde. Přímá registrace zde.

Relaxačně- kompenzační cvičení

Lekce budou obsahovat kompenzační cviky zaměřené na prevenci hybného systému, cviky na protahování, uvolňování a posilování. Součástí lekcí bude i relaxační část, kde si vyzkoušíme např. autogenní trénink, imaginaci či další relaxační cvičení.

Start: 13. října 2020, každé úterý v 19-20h
Více informací zde. Přímá registrace zde.

On-line relaxace

Pokud je toho na vás někdy moc a toužíte najít klid – zbystřete. Připravili jsme pro vás několik základních relaxačních technik, díky kterým se pod vedením našich zkušených lektorek můžete naučit posilovat vnitřní klid, kultivovat pozitivní přístup, zmírňovat stres či úzkost a zkrátka – odpočinout si!

Start: 6. října 2020, každé úterý v 18h v češtině, následuje v 19h v angličtině (online relaxations in English every Tuesday from 7pm)
Přímá registrace zde. (For registration click here)

Vyzkoušejte si zdarma naše cvičební lekce v úterý 15. 9. přímo u nás v centru Epimeleia na Palmovce – Turnovská 6, Praha 8. Prosíme, ohlašte se raději předem přes náš e-mail epi@teracentrum.cz Těšíme se na Vás!

Možností, jak se registrovat, máte hned několik:

Novinka!

Víkend v Jizerských horách s ochutnávkou biosyntézy

Tenis, vycházky po horách, seberozvojové aktivity, meditace – to je náplň ideálního víkendu na eko farmě v Jizerských horách. Přidejte se k nám!

Kdy: 16. – 18. října 2020, Eko farma – Oldřichov v Hájích
Více informací o programu zde.

Děkujeme za Váš zájem, těšíme se na Vás.

Tým Epimeleia