Cvičení na Palmovce

Přidejte se k nám! Určeno pro malé skupinky či jednotlivce.

Trénink se závěsným posilovacím systémem TRX je určen pro ty, kteří mají chuť se pořádně protáhnout a trošku se i zničit! Kompenzační a relaxační cviky fungují skvěle pro všechny aktivní sportovce, ale jsou určeny i těm, kteří si potřebují protáhnout tělo a srovnat si myšlenky po náročné práci.

Závěsné cvičení s TRX rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů. Tento druh cvičení využívá závěsných popruhů k posilování s vlastní vahou těla. Princip tohoto silového tréninku spočívá v zavěšení jedné části těla do popruhů.S TRX může cvičit každý. Závěsný systém je tvořen s pásy, které lze nastavit na všechny typy postavy, váhy,…. Stejně tak i míru zátěže si nastavujete sami. Škála cviků je velmi různorodá se stupňováním náročnosti. Při TRX se dají posilovat všechny partie těla a dokonce i hluboké kosterní svaly. Využívá se také pro zlepšení rovnováhy a stability celého těla.

Lekce budou zpestřeny také o cviky na Flowinu. Při cvičení se využívá jen hmotnost vlastního těla, které vyvíjí přirozený odpor. Cviky jsou postaveny na třecích pohybech mezi speciální plastovou deskou a podložkami, které se dávají pod ruce nebo nohy. Intenzita zátěže pak souvisí s hmotností těla a tlaku, který při cvičení vyvíjíte.

O lektorovi: Mgr. Růžena Krtková není jen terapeutka, ale také trenérka tenisu s nejvyšší kvalifikací I. třídy. Součástí jejího sportovního zaměření jsou také kondiční a relaxační oblasti a pohybová terapie.

PRAKTICKÉ INFO
Start: podle zájmu
Počet účastníků: 1-3
Cena: 250 Kč/lekce (či karta Multisport)
Lektorka: Růžena Krtková
Registrujte se, prosím, přímo přes náš registrační formulář nebo e-mail epi@teracentrum.cz. Děkujeme.

Pro ty, kdo by si rádi po tréninku odpočinuli, navazuje lekce kompenzačně-relaxačních cvičení. Do lekcí budou pravidelně zařazovány kompenzační cviky, zaměřené na prevenci hybného systému, cviky na protahování, uvolňování a posilování, zejménu středu těla. Součástí lekcí bude i relaxační část, kde si společně vyzkoušíme např. autogenní trénink, imaginaci či další relaxační cvičení.

PRAKTICKÉ INFO
Start: podle zájmu
Počet účastníků: 1-5
Cena: 250 Kč/lekce (či karta Multisport)
Lektorky: Růžena Krtková, Markéta Pešoutová
Registrujte se, prosím, přímo přes náš registrační formulář nebo e-mail epi@teracentrum.cz. Děkujeme.